Blair Cadısı – Blair Witch
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
721 Görüntülenme

Blair Cadısı – Blair Witch

1 2 3 4 5 6 7 8
Gerilim ve Korku severlerin beklediği Blair Cadısı “Blair Witch” nihayet gerilim ve dehşet severlerle buluştu. Bu türde filmleri sevenlerin dört gözle beklediği Blair Cadısı “Blair Witch filmini biz de sizler için sitemize ekledik.

Yönetmen Adam Wingard’ın imzasını içeren filmin başrollerinde Callie Hernandez, James Allen McCune, Brandon Scott, Wes Robinson ve Valorie Curry gibi fazla sayıda usta oyuncu oynuyor.

1999 yılında vizyona giren ve o dönem fazla takdire değer Blair Cadısı filminin devam filmi olan Blair Witch, ormanda yaşamanın ne derece dehşet olduğunu bizlere göstermektedir. Filmin kahramanı James’in kardeşi ve iki arkadaşının, Maryland’da bulunan bu korkutucu ormanda Blair Cadısı efsanesinin peşinden gidişlerinin üzerinden 20 yıl gibi bir süre geçmiştir.

James ile arkadaşları Ashley, Peter ve Film öğrencisi olan Lisa, kameraları ile ormandaki kayıpların ardından düşerler. Ilk başlarda iyimser olan grup, sonradan ise ormanda yaşamış yerliler Lane ve Talia’nın rehberlik etmesiyle birlikte umutları neredeyse tavan yapar. Ormanda karanlığın çökmesi ile birlikte tehlike baş gösterir ve şeytani yaratıklar ortaya çıkmaya başlar. sizlere www.filmizle2017.com farkıyla sunulmuştur

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?